NVH specialista s AJ - Jihlava, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background
    Popis

    Hledáme NVH specialistu do automobilového průmyslu.

    Pokud máte zkušenosti a schopnosti v oblasti NVH technologií a chcete se podílet na inovacích a optimalizaci zvuku a vibrací vozidel, rádi vás poznáme

    Popis pozice

    • Řešení problémů zkvality, které souvisejí selektrickým motorem apřevodovkou
    • Neustále pracovat na možných zlepšeních voblasti NVH
    • Koordinovat schůzky areportování managementu (stav, úspory, další kroky, překážky atd.)
    • Aplikovat techniky řešení problémů astrategické myšlení

    Požadavky

    • VŠ vzdělání technického směru
    • Znalost měření hluku a vibrací
    • Plynulá znalost AJ
    • Kombinovat simulační výpočty s reálnými měřeními, znát modální analýzu
    • Proaktivně a týmově spolupracovat a mít dobré komunikační schopnosti
    • Vynikající prezentační dovednosti

    Nabízíme

    • Nástupní mzda – Kč
    • 13. a 14. plat
    • Pružná pracovní doba, možnost využití Home office
    • Závodní stravování (oběd od 18,50 Kč)
    • 5 týdnů dovolené
    • Nástup přímo do kmene
    • Příspěvek do Cafeterie (9 000 Kč/rok)
    • Sportovního aktivity zdarma (plavání, bruslení)
    • Penzijní příspěvek
    • Smlouva na HPP
    • Práce v moderní výrobě

    Požadované jazyky

    • Čeština