Pečovatel (m/ž) - Stráž pod Ralskem, Česká republika - VOJTELLA o.p.s.

    VOJTELLA o.p.s.
    VOJTELLA o.p.s. Stráž pod Ralskem, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Náplň práce:

    • asistence s osobní hygienou a denními potřebami klientů
    • podpora mobility a fyzické aktivity
    • pomoc s udržováním domácnosti a lehké úklidové práce
    • společnost a emocionální podpora
    • doprovod klientů k lékaři

    Požadujeme:

    • znalost českého jazyka na úrovni dobrého dorozumění.
    • praxe v oboru velkou výhodou, nikoliv podmínkou
    • příjemné vystupování
    • ochotu učit se novým věcem
    • čistý trestní rejstřík
    • ochotu pracovat na směny

    Nabízíme:

    • zázemí stabilní neziskové organizace s přátelským prostředím
    • zaučení od začátku, tedy vhodné pro absolventy
    • osobní finanční ohodnocení po adaptačním procesu
    • možnost ubytování v objektu ( mezi službami zdarma )
    • příspěvek na stravování
    • příspěvek na dopravu
    • v případě práce na oddělení DZR příplatek za psychickou zátěž

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

    Požadované jazyky

    • Čeština (aktivní)

    Benefity

    • Ubytování
    • Dovolená navíc
    • Zvláštní prémie
    • Závodní stravování