Obchodní zástupce, technik pro plastová a hliníková okna - Čistá, Česká republika - D Y N A L , s.r.o.

    D Y N A L , s.r.o.
    D Y N A L , s.r.o. Čistá, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Náplň práce:

    • jednání se zákazníky o výrobcích firmy
    • aktivní vyhledávání klientů a příležitostí pro prodej produktů firmy
    • zaměření výrobků na stavbách
    • komunikace se zákazníky, řešení reklamací

    Požadujeme:

    • komunikativnost
    • znalost práce na PC (Microsoft Office)
    • řidičský průkaz sk. B
    • časová flexibilta
    • loajálnost vůči firmě
    • zkušenost s problematikou výroby, či prodeje oken

    Nabízíme:

    • flexibilní pracovní doba, dle potřeb klientů
    • využití tělocvičny, firemní fitness
    • příspěvek na stravování
    • práce na HPP
    • mzda Kč hrubého dle výkonů prodeje
    • firemní telefon, firemní auto

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSV
    • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

    Benefity

    • Závodní stravování
    • Firemní fitness
    • Bonusy a prémie
    • Mobilní telefon
    • Auto i k soukromým účelům
    • Notebook