Logistik (Plzeň) - Pilsen, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Chcete být součástí velice úspěšné firmy s dlouholetou historií?
    Zajímala by vás práce v oblasti logistiky a domluvíte se německy?
    Hledáte práci přímo v Plzni?

    Pokud jste na všechny tři otázky odpověděli ANO, hledáme právě vás Prosím, zašlete nám váš životopis.

    Popis pozice

    • Příprava cenových kalkulací pro dopravné a balné
    • Plánování přepravy, komunikace s dodavateli
    • Fakturace, příprava celních dokladů

    Požadavky

    • Středně pokročilá znalost německého jazyka
    • Uživatelská znalost MS Office, SAP výhodou
    • Zkušenosti z logistiky výhodou

    Nabízíme

    • Týden dovolené navíc
    • Možnost práce na home office
    • Flexibilní zkrácená pracovní doba (38,5h/týdně)
    • Nové moderní pracovní prostředí
    • Profesní i osobnostní vzdělávání
    • Závodní stravování/stravenky
    • Bonusy ke mzdě
    • Příspěvek na penzijní pojištění
    • Možnost jazykových kurzů v rámci pracovní doby

    Požadované jazyky

    • Čeština