Brigáda: Svozový specialista, ř.p. sk. B - Tachov, Česká republika - Česká pošta, s.p.

    Česká pošta, s.p.
    Česká pošta, s.p. Tachov, Česká republika

    před 3 týdny

    Česká pošta, s.p. background
    Popis

    Informace
    Jste za volantem jako doma? Vyznáte se na Tachovsku? Pak jinou brigádu už nehledejte
    Náplň práce:

    Rozvoz a svoz zásilek z napojených pošt a balíkoven.
    Svoz zásilek od hromadných podavatelů a rozvoz zásilek do firem.
    Obsluha výdejních boxů.
    Doručování balíkových zásilek.
    Pracovní doba dle domluvy.

    Požadujeme:

    Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.
    Spolehlivost, odpovědnost, dochvilnost a samostatnost.
    Dobrý zdravotní stav (práce s břemeny).
    Průkaz strážného výhodou

    Nabízíme:

    Odměnu odpovídající Vámi odvedené práci s výplatou na den přesně.
    Spolupráci formou DPP a DPČ.
    Směny podle domluvy.
    Možnost dlouhodobé spolupráce nebo získání hlavního pracovního poměru.
    Práci ve férovém týmu.

    Kontakt:
    paní Lenka Packanová, vedoucí oddělení v provozu
    tel.:
    Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, klikněte na tlačítko "Odpovědět" a vyplňte náš dotazník. Ozveme se Vám
    V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.