Nabídky práce
Břeclav

    SPECIALISTA BEZPEČNOSTI - Breclav, Česká republika - Mark2 Corporation Czech, a.s.

    Mark2 Corporation Czech, a.s.
    Mark2 Corporation Czech, a.s. Breclav, Česká republika

    před 1 týdnem

    Mark2 Corporation Czech a.s. background
    Plný
    Popis

    Informace
    Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů

    Požadavky:

    • Znalost práce na PC (Word, Excel)

    • Ochota vstoupit do závodních dobrovolných hasičů

    • Zbrojní průkaz sk. "D" (nutné získat po nástupu – UHRADÍME)

    • Řidičský průkaz sk. B

    • SOÚ/ÚSO/SŠ vzdělání

    • Manuální zručnost a fyzická zdatnost

    • Schopnost spolupráce v týmu a odolnost vůči stresu

    • Spolehlivost, preciznost a flexibilita

    • Ochota pracovat na směny

    • Trestní bezúhonnost

    • Základy AJ

    Náplň práce:

    • Zásahy při nestandardních bezpečnostních situacích

    • Testování na alkohol, drogy

    • Obsluha kamerového systému

    • Dohled nad dodržováním interních předpisů

    • Pochůzková a kontrolní činnost

    • Kontrola dodržování režimových opatření vstupu a pohybu osob, vjezdu a výjezdu vozidel

    Nabízíme:

    • Mzdu se zbrojním průkazem 196 Kč/h na HPP

    • Mzdu bez zbrojního průkazu 175 Kč/h na HPP

    • Příspěvek na ubytování

    • Práci v nepřetržitém provozu (den/noc)

    • Uhrazení nákladů na pořízení zbrojního průkazu sk.D

    • Zvýhodněné volání O2

    • Příspěvek na stravování

    • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

    • MultiSport kartu

    • Výroční odměny

    • Happy days

    Kontakt:
    V případě zájmu reagujte přes odpovědní formulář nebo volejte na uvedené telefonní číslo.