Interní auditor - Ústí nad Labem, Česká republika - Krajská zdravotní, a.s.

    Krajská zdravotní, a.s.
    Krajská zdravotní, a.s. Ústí nad Labem, Česká republika

    před 2 týdny

    Krajská zdravotní, a.s. background

    Společnost Krajská zdravotní, a. s., jejíž součástí je 7 nemocnic, je s více než devíti tisíci zaměstnanci jedním z největších poskytovatelů zdravotní péče v České republice a největším zaměstnavatelem v Ústeckém kraji
    přijme Interního auditora

    Náplň práce:

    • audit funkčnosti a efektivity interních procesů
    • identifikace rizik
    • hodnocení kontrolních mechanismů
    • návrh řešení změn interních procesů
    • prezentace, implementace a monitoring nápravných opatření

    Požadujeme:

    • vysokoškolské vzdělání právního nebo ekonomického směru
    • praxe v oblasti interního auditu, znalost auditních postupů
    • systematické myšlení
    • smysl pro zodpovědnost
    • zájem o obor a zájem učit se novému, předávat znalosti ostatním v týmu
    • řidičský průkaz sk. B
    • uživatelskou znalost práce na PC – MS Office (PowerPoint, Excel, Word)
    • samostatnost a spolehlivost

    Výhodou může být:

    • znalost zdravotnického prostředí.

    Nabízíme:

    • zázemí úspěšné a stabilní společnosti.
    • pracovní poměr na plný úvazek s odpovídajícím finančním ohodnocením, nástup možný ihned nebo dle domluvy, pružná pracovní doba
    • moderní a příjemné pracovní prostředí.
    • zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní spoření, příspěvek na rekreaci, zvýhodněná roční síťová zaměstnanecká jízdenka Dopravy Ústeckého kraje, karta MultiSport, příspěvek na stravování).

    Kontakt:
    Ing. Simona Ježková
    Tel.:

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Vysokoškolské