Nabídky práce
Hradec nad Moravicí

    Všeobecná účetní - Hradec nad Moravicí, Česká republika - BRANO a.s.

    BRANO a.s.
    BRANO a.s. Hradec nad Moravicí, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 6 dny

    Default job background
    Plný
    Popis

    Informace
    BRANO GROUP je českou rodinnou společností, která na trhu působí od roku 1862. V současné době se společnost rozrostla do skupiny více než 13 firem působících převážně v oblasti automotive, strojírenství, metalurgie, nástrojárny, R&D a služeb. Zaměstnáváme takřka 2000 zaměstnanců. Vytváříme a podporujeme udržitelný a ekologický průmysl, dbáme na profesionální přistup a hledáme další příležitosti k rozvoji. Pokud máte zájem být součástí naší skupiny BRANO GROUP, určitě se ozvěte, těšíme se na Vás

    Co Vás čeká?

    •Komplexní zpracování účetnictví

    •Evidence a kontrola plateb a zůstatků závazků z půjček

    •Účtování přijatých a vydaných faktur, pokladny a interní doklady

    •Příprava, zpracování a archivace dokumentace

    •Evidence pohledávek a závazků

    •Provádění zápočtů

    •Samostatné účtování, kurzové rozdíly, DPH, časové rozlišení, dohadné položky

    •Reporting managementu firmy

    •Závěrkové účetní operace, roční zúčtování daně

    •Správa sald, pohledávek a závazků
    Co od vás očekáváme

    •Min. SŠ vzdělání – nejlépe ekonomického směru

    •Zkušenost se samostatným účtováním v podvojném účetnictví min. 2 roky

    •Praktické zkušenosti s výše uvedeným, pozice není vhodná pro juniory
    Co vám nabízíme

    •Zajímavé mzdové podmínky + bonusy ke mzdě navíc

    •Práci ve stabilní české společnosti v automobilovém průmyslu

    •Pracovní poměr na dobu neurčitou IHNED po nástupu

    •Prostor pro zaškolení, rádi dáme příležitost i absolventům

    •Závodní stravování za zvýhodněnou cenu

    •Příspěvek na penzijní a životní pojištění až Kč ročně

    •6 dnů dovolené navíc

    •Příspěvek na sport, kulturu, zdraví ve výši až ročně

    •Výhodný telefonní tarif pro Vás i Vaši rodinu

    •Vlastní rekreační zařízení s možností ubytování za zvýhodněnou cenu

    •Příspěvek na dětské rekreace /tábory, lyžařský výcvik/

  • ManpowerGroup s.r.o.

    Všeobecná účetní

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 4 dny

    ManpowerGroup s.r.o. Příbor, Česká republika

    Zveme vás do zázemí renomované strojírenské společnosti, která kráčí na trhu již dlouhá léta. Momentálně máme oči otevřené pro kandidáty, kteří se chtějí zapojit do naší týmové dílny na pozici ÚČETNÍHO. Pokud máte talent pro čísla a účetní záležitosti, přineste své dovednosti a e ...