Pekař s praxí - Prague, Česká republika - Agentura STUDENT s.r.o.

    Agentura STUDENT s.r.o.
    Agentura STUDENT s.r.o. Prague, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Informace
    Pro našeho klienta, prodejny maloobchodního řetězce, přímo na metru Florenc, nebo v ulici Makovského na Praze 6, hledáme vhodného kandidáta na pozici pekař/ka s praxí na obdobné pozici.

    Pravidelná a dlouhodobá brigáda

    Náplň práce:

    - Rozpékání pečiva,
    - Doplňování pečiva na prodejnu (balené i čerstvé),
    - Úklidové práce na úseku,
    - Kontrola záručních lhůt baleného pečiva.
    - Plnění norem a včasné zajištění požadovaných kusů pečiva
    Co od vás očekáváme
    - Vyučení v oboru, nebo předchozí praxe na obdobné pozici
    - Věk min. 18let,
    - Výpis z rejstříku trestů,
    - Možnost pracovat dlouhodobě - Po-Pa (ranní směny) + možno i víkendové
    - Pečlivost, zodpovědnost a dochvilnost
    Co vám nabízíme
    - Mzda 176,6Kč/hod + 10% o prací za víkend
    - Možnost denního vyplácení (následující pracovní den na účet)
    - Dobrá dopravní dostupnost
    - Moderní pracovní prostředí,
    - Možnost plánování směn dopředu

    Pokud máte zájem, zašlete nám Váš životopis nebo se s potřebnými dokumenty uvedenými v inzerátu zastavte přímo u nás v agentuře.

    Těšíme se na Vás