Přijímací/garanční technik - Zlin, Česká republika - ZLINER s.r.o.

    ZLINER s.r.o.
    ZLINER s.r.o. Zlin, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 1 týdnem

    Default job background
    Na plný úvazek
    Popis

    O nás

    Společnost ZLINER s.r.o. se nachází na trhu více než 70 let, a proto jsme zkušeným partnerem v oboru autobusů, trolejbusů a trucků a své portfolio působení neustále rozšiřujeme. Stali jsme se autorizovaným dealerem autobusů IVECO a taktéž jsme autorizovaným servisem pro autobusy značky IVECO, ROŠERO, Dekstra Bus a pro nákladní vozidla značky TATRA. Umíme si poradit ale i s vozidly jiných značek.

    Jsme největším distributorem náhradních dílů na autobusy v celé České i Slovenské republice a nabízíme široké spektrum služeb v oblasti autobusové a trolejbusové dopravy – od pravidelných servisů, přes generální opravy až po renovace historických vozidel. Provozujeme také e-shop s náhradními díly na všechny typy vozidel.

    Náplň práce:

    • řešení garancí nákladních vozidel a autobusů,
    • komunikace s klienty a spolupráce s importérem,
    • technické poradenství, řešení záruční opravy,
    • tvorba dokumentace související s externími a interními zakázkami
    • komunikace s kolegy v rámci společnosti
    • správa dat v systému HELIOS Inuvio

    Co od Vás očekáváme:

    • SŠ/VŠ vzdělání (strojírenského/technického směru)
    • MS OFFICE – znalost aplikace EXCEL
    • Orientace na trhu náhradních autodílů
    • Praxe na podobné pozici výhodou
    • Řidičský průkaz sk. B, velkou výhodou C a D

    Co Vám můžeme nabídnout:

      • zajímavou práci v zázemí velké společnosti
      • fixní mzda plus motivující finanční ohodnocení
      • možnost osobního rozvoje a kariérního růstu
      • systém zajímavých zaměstnaneckých výhod
      • dovolená 25 dní
      • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
      • nástup ihned

    Benefity

    • Dovolená navíc
    • Finanční bonusy / prémie
    • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
    • Slevy na firemní zboží
    • Zvýhodněné půjčky
    • Příspěvek na stravování
    • Příspěvek na spoření / pojištění