Nabídky práce
Rokycany

    Práce v bezpečnostní agentuře - Rokycany, Česká republika - D.I, a.s.

    D.I, a.s.
    D.I, a.s. Rokycany, Česká republika

    před 1 týdnem

    Default job background
    Popis
    Místo výkonu práce: Rokycany
    Rokycany
    Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Rokycany
    Benefity
    Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Náborový příspěvek 9.000 Kč pro OZP
    Kontakt
    Šárka Štruncová
    Směnnost :
    • směnný provoz
    Náplň práce
    Jedná se o úklid administrativní budovy, včetně sociálního zázemí. Pondělí - pátek - 3 směnný provoz.
    Nabízíme
    dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem
    Potřebné doklady
    čistý trestní rejstřík, číslo účtu, občanský průkaz
    Hodinová mzda: 130 Kč / hod
    Pracovněprávní vztah: HPP,DPP
    Požadujeme: Spolehlivost,Trestní bezúhonnost,Dobrý zdravotní stav,Ochotu pracovat denní i noční služby
    Vzdělání: základní

  • D.I, a.s. Pilsen, Česká republika

    Místo výkonu práce: Plzeň · Plzeň · Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Plzeň · Benefity · Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, ŘP a vlastní automobil NUTNÝ , Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Přizpůsobení směn ...

  • D.I, a.s. Příbram, Česká republika

    Místo výkonu práce: Příbram · Průmyslový areál v širším centru Příbrami. · Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Příbram · Benefity · Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, V pracovní dny v době od 6 do 14 ...