Operátor výroby - Havraň, Česká republika - Atlas Box & Crating Czech s.r.o.

    Atlas Box & Crating Czech s.r.o.
    Atlas Box & Crating Czech s.r.o. Havraň, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Jsme výrobní společnost v Průmyslové zóně Joseph v Havrani u Mostu a hledáme operátory do nového výrobního závodu.

    CO VÁS ČEKÁ

    • Obsluha zařízení na zpracování papíru
    • Odpovědnost za stav a chod zařízení
    • Spolupráce na zlepšování a zdokonalování výrobního procesu
    • Vedení dokumentace související s výrobou

    JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI BY JSTE MĚLI MÍT

    • SOŠ/SOU vzdělání, AJ výhodou
    • Ochota práce ve směnném provozu
    • Dobré organizační schopnosti
    • Schopnost logického myšlení
    • Samostatnost a spolehlivost

    CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

    • Odpovídající platové ohodnocení
    • Možnost podílet se na rozvoji nového závodu
    • Dlouhodobou spolupráci
    • Možnost kariérního rústu
    • Zaškolení, práce v čistém a přátelském prostředí

    Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším prúběhu. Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
    • Jiná způsobilost

    Požadované jazyky

    • Angličtina (aktivní) — výhodou