Obsluha bistra WAF-WAF - Prague, Česká republika - Waf-Waf Group s.r.o.

    Waf-Waf Group s.r.o.
    Waf-Waf Group s.r.o. Prague, Česká republika

    před 3 týdny

    Default job background
    Na plný úvazek
    Popis

    O nás

    Náš koncept se zaměřuje na výrobu vaflí, palačinek a lívanců či milkshake ve velmi originálním pojetí. Našim hlavním mottem je #radostprovsechny a to budeme očekávat i od Vás. Ať už připravujete naše produkty a nebo pracujete na pokladně a komunikujete se zákazníky.

    Více informací o společnosti také naleznete na:

    Náplň práce:

    • příprava sladkých a slaných produktů
    • práce v rámci provozu a chodu pobočky Waf-Waf
    • práce na pokladně a obsluha zákazníků

    Co od Vás očekáváme:

    Budeme očekávat pracovitou a milou osobu, která bude přínosem pro celý náš tým. Výhodou bude, pokud budete mít zkušenosti z gastro provozu.

    Co Vám můžeme nabídnout:

    Při práci na HPP Vám můžeme nabídnout až Kč / měsíc. Máme zájem o dlouhodobou spolupráci a také o to, že Vaše mzda bude růst, stejně jako naše rozšiřující se společnost.

    Dále také nabízíme:

    • pracovní oblečení
    • finanční odměny za zaměstnance měsíce
    • možnost stravování z naší nabídky
    • multisport karta

    Benefity

    • Finanční bonusy / prémie
    • Kariérní růst
    • Firemní akce
    • Pružná pracovní doba