Nabídky práce
Ostrava

    Accountant - OSTRAVA, Česká republika - AXA Partners

    AXA Partners
    Default job background
    Na plný úvazek
    Popis

    Co bude náplň Vaší práce:

  • Zpracovávat dokumenty a kontrolovat účetní zápisy a účetní knihy
  • Zpracovávat podklady pro daňová přiznání
  • Zpracovávat master data v informačním sytému
  • Účtovat standardní i nestandardní operace
  • Provádět interní kontroly
  • Spolupracovat na projektech
  • Podílet se na revizi a případných zlepšení/zjednodušení procesů
  • Podílet se na uzávěrkových pracích
  • Podílet se na přípravě podkladů pro audity a kontroly
  • #LI-CEE

    Your Profile

    Hledáme někoho, kdo:

  • Má ukončené min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • Má prokazatelnou zkušenost v oblasti účetnictví min. 3 roky
  • Má zájem o daňovou problematiku
  • Ovládá velmi dobře Excel (kontigenční tabulky, S vyhledat, propojování tabulek atd.)
  • Nemá problém komunikovat v angličtině jak písemně, tak ústně (ideálně úroveň B2)
  • Je schopen pracovat v mezinárodním týmu a odpovídat za dílčí agendy v několika entitách
  • Umí dodržovat termíny
  • Je zaměřený na detail
  • Jaké benefity Vám nabídneme:

  • 25 dní dovolené
  • Stravenky v hodnotě 150 Kč již od prvního dne a stravování v blízkosti společnosti
  • Home Office 3 dny v týdnu (po zaučení) včetně technického vybavení pro domácí kancelář (notebook, monitor, dokovací stanice...)
  • Příspěvěk za Home Office (příspěvek 750 Kč/měsíčně)
  • Kartu MultiSport nebo Sodexo Flexi Pass (příspěvek 500 Kč/měsíčně)
  • Telemedicínu - 24/7 online lékařskou podporu pro Vás a Vašich 5 rodinných příslušníků
  • Penzijní připojištění (příspěvek 1000 Kč/měsíčně)
  • Plně hrazené rizikové životní pojištění
  • Cestovní pojištění pro Evropu zdarma s připojištněním rizikových sportů a autoasistence na cestách
  • Rozvojové programy a kurzy, kurzy v rámci platformy LinkedIn Learning
  • Přátelský tým kolegů
  • Občerstvení na pracoviště
  • Velmi snadno dostupné moderní kanceláře v Nova Karolina Park v centru Ostravy
    ... a mnohem více (slevy u našich partnerů apod.)
  • Přidejte se ke společnosti, která pomáhá chránit lesy V AXA Partners za každého nového zaměstnance (se smlouvou na dobu neurčitou) vysadíme strom.

    About AXA

    AXA Group is the world leader in insurance and asset management. We protect and advise our clients at every step in their lives, by offering products and services which satisfy their needs in the areas of insurance, personal protection, saving and asset management. AXA is the leading insurance brand worldwide, with over 100 million clients. We are transforming from payer to partner for our client, with a strong focus on risk prevention.

    Our mission: Empower people to live a better life.

    Our values: Customer First, Courage, Integrity and One AXA.

    About the Entity

    AXA Partners is an AXA transversal business unit offering a wide range of solutions in assistance services, travel insurance and credit protection.

    AXA Partners' role is also to implement innovative solutions emerging from the AXA Innovation unit.

    Combining passion with advanced expertise, we design and deliver worldwide solutions for partners and communities. We protect what matters, when it matters.

    What We Offer

    By joining AXA Partners, you will work in a responsible company, which offers a real culture of expertise & diversity. Our focus is on accelerating the development of everyone's skills, whilst offering attractive and competitive compensation and opportunities for professional development and growth.

    Additionally, at AXA, we work to make a real difference to people - when amazing things happen and when we create opportunities for a better life, the feeling of pride is extraordinary.

  • Mondelez International Opava, Česká republika Paid Work

    Job Description · Are You Ready to Make It Happen at Mondelēz International? · Join our Mission to Lead the Future of Snacking. Make It With Pride. · You plan, develop and execute capital projects by supporting technical developments, feasibility perspectives of engineering-relat ...