Vysokoškolský pracovník/pracovnice se specializací v oboru klinická imunologie a alergologie - Frýdek-Místek, Česká republika - Krevní centrum s. r. o.

    Krevní centrum s. r. o.
    Krevní centrum s. r. o. Frýdek-Místek, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Do našeho laboratorního týmu ve Frýdku-Místku hledáme vysokoškolského pracovníka/pracovnici se specializací v oboru klinická imunologie a alergologie, popřípadě zařazení do přípravy

    Co Vás čeká?

    • Práce s laboratorním informačním systémem
    • Hodnocení, kontrola a uvolňování výsledkových zpráv
    • Konzultace s lékaři v případně nejasných výsledků
    • Spolupráce s manažerem kvality
    • Provádění specializovaných vyšetření a jejich hodnocení
    • Hodnocení interní a externí kontroly kvality

    Máte:

    • analytické myšlení?
    • aktivní přístup k řešení?
    • znalost práce s PC?

    Pokud jste odpověděli 3x ano, můžeme vám nabídnout:

    • zajímavou práci na špičkově vybaveném pracovišti ve Frýdku-Místku
    • motivující platové podmínky
    • práci na částečný i plný úvazek
    • jednosměnný provoz; ctíme víkendy i svátky
    • 6 týdnů dovolené
    • stravenkový paušál ve výši 82,50 Kč
    • věrnostní benefity
    • slevu na produkty obchodního partnera a ve firemní lékárně
    • výhodnou tarifní nabídku mobilního operátora pro celou rodinu
    • lekce angličtiny zdarma
    • možnost rehabilitace zdarma

    Nastoupit můžete ihned.

    Kontakt:
    Krevní centrum s.r.o. , tř. T. G. Masaryka 495, Frýdek-Místek
    Bc. Jana Fajkusová, Fyzioterapeutka, Jednatelka společnosti
    Personální oddělení
    tel.:

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

    Benefity

    • Dovolená 6 týdnů
    • Stravenkový paušál
    • Bonusy a prémie
    • Jazykové kurzy
    • Výrobky a služby se slevou