CNC programátor - Lety, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Lety, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Hledáte rodinnou firmu, která je na na trhu zavedena již mnoho let a která má přátelské vystupování vůči svým zaměstnancům? Hledáte práci na jednu směnu nedaleko Prahy a chcete využít svoje zkušenosti v oblasti programování CNC?

    Mám krásnou nabídku, budu ráda za Vaše CV.

    Popis pozice

    • Programování 3 a 5osých CNC v CAM programu
    • Čtení výkresů a výrobní dokumentace
    • Spolupráce s kolegy a dalšími odděleními výrobního procesů
    • Tvorba technologických postupů
    • Zaškolení CNC operátor

    Požadavky

    • znalost programování přímo na stroji v systému Heidenhain, Sinumeric, Fanuc popř. jiné
    • programování probíhá v SOLIDWorks / CAMWorks
    • znalost čtení výkresové dokumentace
    • praxe ve strojírenství
    • vyučení v oboru obraběč kovů výhodou
    • schopnost orientovat se v používaných obráběcích nástrojích
    • zodpovědnost, spolehlivost, cit pro detail, dobrou prostorovou představivost

    Nabízíme

    • práci na trvalý pracovní poměr v úspěšně dynamicky se rozvíjející společnosti s vlastním vývojem a výrobou s působností na zahraničních trzích
    • příspěvek na závodní stravování v místě pracoviště, občerstvení na pracovišti
    • pracovní oblečení, včetně údržby
    • pružná pracovní doba s pevným základem (7.30 – 14.00)
    • možnost dalšího zvyšování kvalifikace v oboru
    • zázemí seriózní české rodinné společnosti
    • práce v příjemném kolektivu a čistém prostředí moderních výrobních hal
    • možnost seberealizace na zajímavých projektech
    • dobrá dostupnost – vlak / autobus, možnost parkování v soukromém areálu firmy

    Požadované jazyky

    • Čeština