Aplikační podpora/L2 support - Praha, Česká republika - Talentor Czech Republic

    Talentor Czech Republic
    Talentor Czech Republic Praha, Česká republika

    Nalezeno v: beBee S2 CZ - před 1 týdnem

    Default job background
    Náš klient spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. Zajišťuje také mezinárodní servis, a to jak pro domácí, tak i pro zahraniční poskytovatele služeb. Své produkty nabízí především různým telekomunikačním operátorům, kteří s jejich pomocí zajišťují ...Náš klient spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. Zajišťuje také mezinárodní servis, a to jak pro domácí, tak i pro zahraniční poskytovatele služeb. Své produkty nabízí především různým telekomunikačním operátorům, kteří s jejich pomocí zajišťují služby pro koncové zákazníky.

    Popis Pracovní Pozice

    • Provoz, monitoring a správa svěřených aplikací

    • Monitoring procesů, oprávnění, zálohování, dostupnosti

    • Správa sond externího monitoringu, využití dohledových nástrojů Icinga, Grafana

    • Instalace a aktualizace softwarových dávek na jednotlivá prostředí (v rámci Release a Deploy managementu)

    • Diagnostika a řešení provozních problémů (v rámci Incident a Problem managementu)

    • Poskytování podpory interním uživatelům

    • Tvorba a udržování aktuální provozní dokumentace

    • Spolupráce s vývojovým týmem / externími dodavateli při řešení problémů a optimalizace provozu aplikace

    • Rozsah podpory 5x8 + onCall pohotovost mimo pracovní dobu

    Požadujeme

    V současné chvíli se obsazuje několik pozic na různé platformy, proto se požadavky na každou pozici liší. Více informací o požadavcích na pozici Vám rádi pošleme.

    Nabízíme

    • Atraktivní pracovní příležitost v rámci rozsáhlého projektu v oblasti telekomunikací.

    • Možnost aktivní účasti na rozvoji telekomunikační infrastruktury a na plnění našich ambiciózních cílů.

    • Skvělou příležitost pro osobní a profesionální růst.

    • Možnost spolupráce s odborníky v oboru a získávání nových a zajímavých zkušeností.

    • Motivující finanční ohodnocení.

    • Možnost hybridní formy práce s kanceláří v Praze 9.

    • Nadstandardní zaměstnanecké výhody a benefity, včetně pružné pracovní doby, mobilního telefonu s neomezenými voláními a daty, Multisport karty, 5 týdnů dovolené, sick days, příspěvku na internet a dalších výhod.