specialista pro kybernetickou bezpečnost - Třebíč, Česká republika - TES s.r.o.

    TES s.r.o.
    TES s.r.o. Třebíč, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Jsme česká inženýrská společnost dodávající služby pro jadernou energetiku. Do týmu ICT hledáme kolegu/kolegyni s orientací v oblasti kybernetické bezpečnosti pro zpracování a tvorbu dokumentace KIB.

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • Zpracování dokumentace ICT a KIB.
    • Zpracování dokumentace skutečného stavu KIB.
    • Mapování prostředků ICT a KIB.
    • Spolupráce při mapování a hodnocení KIB rizik.
    • Spolupráce na tvorbě řídicí dokumentace ICT a KIB.

    POŽADUJEME:

    • Minimálně ukončené SŠ vzdělání, VŠ výhodou, se zaměřením na ICT.
    • Zkušenost se správou počítačových sítí, orientace v síťových protokolech.
    • Znalost anglického jazyka, min. na úrovni studia technické dokumentace.
    • Organizační dovednosti.

    VÝHODOU MŮŽE BÝT:

    • Znalost serverových systémů Windows, Linux.
    • Znalost legislativy z oblasti kybernetické bezpečnosti.

    NABÍZÍME:

    • 5 týdnů dovolené na zotavenou
    • zkrácená pracovní doba (7,5 hod./den)
    • pružný začátek a konec pracovní doby
    • přátelské prostředí
    • špičkové know-how v jaderné energetice
    • firemní počítač a telefon + zvýhodněné rodinné tarify
    • stravenky
    • stimulační fond
    • příspěvek na penzijní připojištění
    • příspěvek na životní pojištění (skupinové)
    • odměny za hospodářský výsledek
    • odměny k životnímu výročí a k odchodu do důchodu
    • hrazené jazykové vzdělávání
    • hrazené očkování na chřipku
    • mimopracovní akce pro zaměstnance

    DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:

    Nástup možný ihned, případně dle dohody.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

    Požadované jazyky

    • Angličtina (pasivní)

    Benefity

    • Stravenky
    • Notebook
    • Mobilní telefon
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Ubytování
    • Dovolená 5 týdnů
    • Pružná pracovní doba
    • Vzdělávací kurzy a školení