Přijmeme řidiče MKD sk. CE - Hradec Kralove, Česká republika - CRI ameba, s.r.o.

    CRI ameba, s.r.o.
    CRI ameba, s.r.o. Hradec Kralove, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 1 týdnem

    CRI ameba, s.r.o. background
    Na plný úvazek
    Popis

    O nás

    TCF LOGISTICS s.r.o.
    S našimi vlastními řidiči a potřebnými freelancery zajistíme, aby se váš balíček vždy dostal tam, kam má. Ať už se jedná o nouzovou jízdu v oblasti nebo o přepravu vaší nově zakoupené zbrusu nové šalupy. Dbáme na to, aby to bylo provedeno rychle, ale také kontrolovaně a bezpečně. Levně, ale také šetrně. A profesionální, ale určitě osobní.

    Náplň práce:

    Naše společnost TCF LOGISTICS s.r.o. přijme řidiče MKD.

    • Jedná se o pozici řidiče na tahač s návěsem (aktuálně volné FRIGO i plachta). Hlavní destinace: DE, AT, HU, SK, CZ, občas IT, FR, BENELUX.

    • Přepravy jsou plánované od PO do PÁ = víkendy volné.

    • Kdo má zájem si vydělat, můžeme zajistit dojezd v sobotu nebo v neděli – za jasně daný příplatek.

    Co od Vás očekáváme:

    • platné dokumenty k řízení C+E

    • kartu řidiče do tachografu

    • zdravotní způsobilost

    • praxi s návěsem min. 1 rok

    • zodpovědnost, férovost, slušné vystupování, ochotu pracovat a zdokonalovat se.

    Co Vám můžeme nabídnout:

    Samozřejmostí jsou všechny základní podmínky, jako např.:

    • pravidelná mzda s možností výplaty záloh na konci každého týdne

    • mýto v automatickém režimu post-pay (řidič nemusí nic kupovat / dobíjet)

    • tankování v široké síti smluvních ČS vždy doplna

    • kompletní nonstop Servis po celé Evropě

    • platební karta na vozidle pro případ nečekaných výloh

    • "relativně" moderní udržovaný vozový park (MB Actros MP4 / Schmitz / Krone).

    Dále nabízíme:

    • příspěvek na dopravu k vozidlu

    • zvýhodněné tankování do soukromých vozidel

    • mobilní telefon s neomezeným tarifem

    • možnost parkování v místě bydliště – pokud je zajištěna bezpečnost vozidla i nákladu.

    • Nástupní mzda (základ + stravné) za práci PO-PÁ je celkem 55.000, - + bonusy za víkendovou práci.

    Benefity

    • Finanční bonusy / prémie
    • Slevy na firemní zboží
    • Příspěvek na dopravu
    • Přátelské prostředí