Manažer kvality - Opava, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Do strojírenské společnosti na Opavsku hledáme manažera kvality, jehož hlavním úkolem bude zavedení IATF.

    Popis pozice

    • Vaším hlavní úkolem bude implementace norem IATF ve společnosti
    • Budete zodpovědný za zajištění dodržování vysokých standardů kontroly kvality
    • Spolu s dalšími odděleními budete spolupracovat na integraci systémů řízení kvality
    • Budete komunikovat se zákazníky a s dodavateli - nutná znalost anglického jazyka
    • Budete vést menší tým kvality

    Jste ideální kandidát? Pokud máte zkušenosti v automobilovém průmyslu a jste certifikovaný v systémech řízení kvality (např. ISO 9001, IATF 16949), budete mít výhodu.

    Požadavky

    • Praxe na oddělení kvality ve výrobní nebo strojírenské společnosti
    • Znalost norem IATF a ideálně
    • Komunikativní znalost anglického jazyka - nutná pro komunikaci se zákazníky a dodavateli
    • Zkušenost s vedením týmu
    • Zkušenost se zaváděním procesů nebo standardů je výhodou

    Nabízíme

    • 5 týdnů dovolené
    • Příspěvek na dopravu
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Dotované stravování v závodní jídelně
    • Cafeterie
    • Firemí akce
    • Vánoční dárky

    Požadované jazyky

    • Čeština