Technik – pouze ranní směna - Brno, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Firma, která zajištuje více jak 90 % opravy počítačů, notebooků a telefonů hledá do svého týmu parťáka/parťačku. Těšit se můžete na skvělé benefity, kamarádský kolektiv, příjemné a čisté pracovní prostředí.

    Místo výkonu práce: Brno - Černovice.

    Popis pozice

    Diagnostika, opravy a testování desek plošných spojů pro notebooky a mobilní telefony.

    Požadavky

    • Ukončené středoškolské vzdělaní v oboru IT/elektrotechniky
    • znalost elektrotechnických komponentů včetně schémat (elektrotechnické vzdělání)
    • zkušenosti s opravami základních desek nebo opravami elektroniky
    • znalost fungování PC

    Nabízíme

    • Nástupní mzda Kč (pokud budete mít větší zkušenosti z obdobných pracovních pozic lze nabídnout i vyšší mzdu)
    • 25 dnů dovolené, 3 dny volna ročně navíc po odpracovaných letech
    • Po zkušební době 1 sick days
    • Bonus ve výši 3 000 Kč (po uplynutí zkušební doby) za nástup
    • Měsíční příspěvek 300 Kč na benefitní kartu Sodexo
    • Firemní školka pro děti zaměstnanců
    • Firemní posilovna, která je dostupná i o víkendu (i pro rodinné příslušníky)
    • Stravenkový paušál v hodnotě 100 Kč
    • Firemní kantýna (možnost zakoupit snídaně i obědy)
    • Kurzy cizích jazyků na pracovišti
    • Kurzy pro postup na lepší pracovní pozice

    Požadované jazyky

    • Čeština