dispečer – operátor řízení tepelných sítí a zdrojů - Třebíč, Česká republika - TTS energo s.r.o.

    TTS energo s.r.o.
    TTS energo s.r.o. Třebíč, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Popis pracovní pozice

    • řízení dodávek tepla a systému tepelných sítí
    • operátorský dohled a řízení provozu tepelných zdrojů
    • nepřetržitý směnný 12ti hodinový provoz
    • Místo výkonu – Třebíč

    Požadavky na zaměstnance

    • ÚO nebo SŠ elektro, praxe výhodou (není podmínkou)
    • vyhláška 50/1978 Sb.; § 5, 6 pro práce elektro
    • znalost práce na PC (excel, mailová komunikace)
    • řidičský průkaz skupiny B
    • spolehlivost a samostatnost

    Nabízíme

    • zázemí stabilní prosperující společnosti
    • odpovídající finanční ohodnocení
    • pracovní poměr na dobu neurčitou
    • 100% zaškolení, případné doplnění vzdělání v oboru elektro
    • příspěvek na stravování (závodní stravování)
    • firemní tarif pro vaše mobilní číslo
    • nadstandardní pracovní pomůcky včetně ošacení
    • zvýhodněný bankovní účet
    • relaxační příspěvek
    • nástup možný ihned