Dělník potravinářské výroby na středisko Hygiena a sanitace - Valasske Mezirici, Česká republika - MP Krásno, a.s.

    MP Krásno, a.s.
    MP Krásno, a.s. Valasske Mezirici, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Staňte se součástí týmu, který má na starost sanitaci a dezinfekci. V třísměnném provoze Vás čeká různorodá práce, zde se nudit nebudete.

    Co budete dělat?

    • sanitaci a dezinfekci výrobních prostor včetně chodeb, hygienických smyček, sociálního zařázení (dezinfekce podlah a stěn, třídění a úklid výrobního odpadu včetně odvážení do kontejnerů, doplňování dezinfekčních prostředků do nášlapových zón, vyprazňování přepravek a odesílání na myčku beden...)
    • sanitaci a dezinfekci strojů, zařízení a manipalučních prostředků ve výrobě (kádě, vozíky, udírenské koše, hůlky, formy, stoly...)
    • přejímka a evidence chemických přípravků, včetně výdeje na jednotlivá střediska
    • pomocné práce dle provozních potřeb a pokynů nadřízeného

    Co od Vás očekáváme?

    • odpovědnost, zručnost, přesnost, důslednost
    • smysl pro pořádek
    • dobrou fyzickou kondici

    Kromě standartních benefitů Vám můžeme nabídnout:

    • pravidelnou pracovní dobu ve třísměnném provozu
    • práci v malém kolektivu, kde Vás zaučí a pomůžou vám
    • na cestování do zaměstnání a zpět nad 25 km přispíváme na dopravu až do výše 5.000,- Kč
    • výplata je vždy 14. dne v měsíci na účtu, ať se děje cokoliv

    Nástup možný ihned.

    Další volné pozice a všechny benefity naleznete na , také nás můžete sledovat na Facebooku

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

    Benefity

    • Naturální výhody - zaměstnanecké balíčky v min. hodnotě 200,- Kč/týden
    • Závodní stravování - strava zajištěna na všech směnách
    • Příspěvek na dopravu