Specialista komunikace - Prague, Česká republika - České vysoké učení technické v Praze

    České vysoké učení technické v Praze
    České vysoké učení technické v Praze Prague, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    ČVUT v Praze, Fakulta elektrotechnická - Děkanát, Oddělení vnějších vztahů

    přijme pracovníka/pracovnici na pozici:

    Specialista/specialistka komunikace pro Oddělení vnějších vztahů/PR

    Pracovní náplň:

    • administrace programu partnerství s firmami
    • komunikace s interními a externími partnery a cílovými skupinami
    • vytváření, editování a promování obsahu, navrhování kreativní cesty k jeho šíření
    • plánování a realizace projektů, eventů a kampaní
    • aktualizace webových stránek a dalších komunikačních platforem a sociálních sítí
    • příprava podkladů pro reportování a analýzy

    Co požadujeme:

    • samostatný a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům, odhodlání a vlastní iniciativu v řešení zadaných úkolů
    • minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
    • zkušenost s vytvářením textů a obsahu pro média či sociální sítě
    • výborná znalost českého jazyka, angličtina na úrovni B2
    • zkušenost s online marketingem a jeho nástroji výhodou
    • zájem o technologická témata, popularizaci vědy a vzdělávání

    Co nabízíme:

    • možnost vytvářet profil nejlepší elektrotechnické a informatické fakulty v ČR
    • inspirativní prostředí s kvalitním personálním a technickým zázemím a kreativní různorodou práci při prezentaci špičkových vědeckých projektů
    • pracovní poměr na půl úvazku na dobu určitou (1 rok) s možností následného prodloužení
    • motivující finanční ohodnocení zohledňující zkušenosti a vzdělání
    • pracoviště Dejvice, Praha 6 s výbornou dopravní dostupností u metra Dejvická
    • 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, služební mobil a notebook
    • možnost využívat sportovních a rekreačních zařízení ČVUT

    Strukturované životopisy včetně ukázek vlastních prací či popisu projektů, na kterých jste pracovali, zasílejte elektronicky na uvedený email.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

    Požadované jazyky

    • Čeština (aktivní)
    • Angličtina (aktivní)

    Benefity

    • Dovolená 6 týdnů
    • Mobilní telefon
    • Notebook