designer regálových systémů - Prague , Česká republika - JISTU recruitment s.r.o.

    JISTU recruitment s.r.o.
    JISTU recruitment s.r.o. Prague , Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Pro našeho klienta, společnost, která je jednou z předních společností na trhu v oblasti výroby skladových systémů. Specializuje se na návrh, výrobu, prodej a servis kovových regálů, automatizovaných skladů a dalších skladovacích řešení. Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Designer regálových systémů.

    Náplň práce:

    • Navrhování skladových regálů, mezaninů, konzolových regálů atd.
    • Optimalizace úložného prostoru
    • Tvorba projektové technické dokumentace: výkres, materiálový list, nabídka
    • Kontakt s externími dodavateli
    • Poskytování podpory obchodnímu oddělení během prodejní fáze
    • Technická podpora při realizaci tuzemských i zahraničních projektů

    Požadujeme:

    • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru: strojírenství, pozemní stavitelství, architektura
    • Dobrá znalost technického kreslení a AutoCad
    • Otevřenost a ochota čelit technickým výzvám
    • Komunikativní angličtina

    Nabízíme:

    • Práce na HPP
    • Nadstandartní finanční ohodnocení
    • Mobilní telefon + počítač
    • 25 dnů dovolené
    • Sickdays
    • Vzdělávací kurzy, školení
    • Firemní akce
    • Účast na mezinárodních projektech pro e-commerce, logistiku, automobilový sektor atd.
    • Přátelská týmová atmosféra
    • Místo výkonu práce Praha – Holešovice

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

    Požadované jazyky

    • Angličtina (aktivní)

    Benefity

    • Bonusy a prémie
    • Mobilní telefon
    • Notebook
    • Dovolená navíc