ÚDRŽBÁŘ/SEŘIZOVAČ (ve výrobě krmiv pro zvířata) - Olomouc, Česká republika - SOKOL FALCO s.r.o.

    SOKOL FALCO s.r.o.
    SOKOL FALCO s.r.o. Olomouc, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Jsme česká rodinná firma s tradicí od roku 1993. Vyrábíme masové speciality pro psy a kočky. Specializujeme se především na 100% masové konzervy, mražené maso a náš sortiment doplňujeme i o sušené masové pochoutky a sterilizované salámy. Z důvodu rozšíření výroby a růstu firmy hledáme do našeho týmu následující pozici:

    ÚDRŽBÁŘ/SEŘIZOVAČ
    Jsi zkušený a spolehlivý, dokážeš si poradit s opravou výrobních linek, strojů či systémů? Máš týmového ducha? Hledáme nového člena týmu do výrobního závodu krmiv pro čtyřnohé parťáky. Chceš zajistit plynulou výrobu bez technických prostojů a přispět tak k dostatečnému množství produktů pro mazlíčky? Pak hledáme právě tebe.

    NÁPLŇ PRÁCE

    Údržba a seřizování výrobních strojů.

    Diagnostika a opravy strojů při naskytnutých poruchách.

    Dodržování bezpečnostních standardů výrobního prostředí.

    Vzájemná komunikace s technickoprovozním vedoucím, vedoucím výroby i mistry výroby.

    Dvousměnný provoz – ranní a odpolední směny.

    POŽADUJEME

    Zkušenost s údržbou a seřizováním strojů.

    Znalost elektrických a mechanických systémů.

    Schopnost rychle identifikovat a řešit poruchy.

    Pracovitost, spolehlivost a flexibilita.

    Schopnost práce v týmu, ale i samostatnost.

    NABÍZÍME

    Mnoho zaměstnaneckých výhod (např. naturální odměny, slevy na naše výrobky atd.)

    Zázemí stabilní, prosperující a rychle expandující firmy.

    Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

    MZDA: Kč

    MÍSTO PRACOVIŠTĚ: Vížky 5, Slatiňany (okres Chrudim)

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
    • Činnosti na technických zařízeních
    • Činnosti na technických zařízeních - ostatní

    Benefity

    • Naturální výhody
    • Bonusy a prémie
    • Pitný režim
    • Výrobky a služby se slevou