OPERÁTOR CNC - Frýdek-Místek, Česká republika - Pragolematik s.r.o.

    Default job background
    Plný
    Popis

    Informace
    Pro našeho významného klienta, který je největším světovým výrobcem kol pro vozidla všech typů, aktuálně hledáme:
    PARŤÁKY NA POZICI OPERÁTOR CNC
    PRÁCE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY S MOŽNÝM NÁSTUPEM IHNED
    MÁŠ DVOUMĚSÍČNÍ VÝPOVĚDNÍ LHŮTU? NEVADÍ NA ŠIKOVNÉHO KOLEGU UMÍ I POČKAT
    Společnost produkuje každé 1 z 8 vyrobených kol celosvětové produkce, na 5 kontinentech ve 12 zemích světa zaměstnává více než lidí.
    V Ostravě vyrábí hliníková a ocelová kola např. pro tyto zákazníky: Volkswagen, Škoda, Porsche, Kia, Hyundai, BMW, Seat, Toyota. V současné době ostravský závod zaměstnává téměř 800 zaměstnanců.
    Jistota stabilní práce, perspektiva do budoucna, snadná dopravní dostupnost, velmi dobré finanční ohodnocení a řada benefitů – to vše klienta řadí k významným průmyslovým zaměstnavatelům Moravskoslezského regionu.
    Náplň práce:

    •Obsluha obráběcího centra včetně drobného seřizování stroje (výměna plátku,...)

    •Vizuální kontrolu a drobné opravy

    •Nakládat kola z palety do CNC stroje a zpět

    •Provádět evidenci kol, zmetků, oprav
    Co od vás očekáváme

    •Výuční list (technický obor výhodou, ne podmínkou)

    •Šikovné ruce, fyzičku

    •Zodpovědnost, pečlivost

    •Schopnost pracovat na směny
    Co vám nabízíme

    •Práce s jistotou dlouhodobé spolupráce

    •Kompletní zaškolení, práce vhodná pro absolventy - vše vás umíme naučit

    •Třísměnný režim - R-N-O, volné víkendy

    •Prémie až 21% každý měsíc

    •Možnost čerpat týdenní zálohy, možnost ubytování (ubytovna-byty), možnost přestupu pod kmen

    •1500 Kč docházkový bonus každý měsíc

    •Dotovaná strava v závodní jídelně

    •25 dnů dovolené

    •Místo pracoviště Ostrava s výbornou dostupností (vlak, MHD)

    •Práci v dobrém, stabilním týmu

    •15.000,-kč náborový příspěvek

    •MOŽNOST UBYTOVÁNÍ