Office Coordinator - Prague, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Generální ředitel úspěšné společnosti zaměřené na distribuci zdravotnických technologií, hledá k sobě zodpovědného a samostatného člověka, který mu pomůže zajistit plynulý chod pražské kanceláře.

    Popis pozice

    • Podpora generálního ředitele (GŘ je expat, tj. anglický jazyk budete využívat denně)
    • Zabezpečení plynulého chodu kanceláře
    • Pomoc řediteli s HR agendou (např.: kontrola výdajů, docházka, nábor, atd.)
    • Péče o vozový park, správa mobilních telefonů
    • Vyřizování korespondence/pošty, e-mailů, telefonátů
    • Příprava podkladů pro účetní
    • Komunikace s úřady, bankami atd.
    • Spolupráce s kolegy z jiných oddělení
    • Pomoc s dalšími ad-hoc úkoly (např.: koordinace auditu, jednání s logistickými společnostmi, příprava tendrů apod.)

    Požadavky

    • Máte relevantní pracovní zkušenosti z oblasti administrativy
    • Vaše angličtina je na pokročilé úrovni, čeština na úrovni rodilého mluvčího
    • Ovládáte MS Office
    • Jste příjemná, komunikativní a zodpovědná osoba, která si umí zorganizovat svůj čas a práci
    • Mezi Vaše silné stránky patří pečlivý pracovní přístup, výkonnost, proaktivita a schopnost samostatné práce

    Nabízíme

    • Menší společnost (nejedná se o žádný korporát)
    • Příjemné pracovní prostředí
    • Komplexní administrativní pozici
    • Možnost využití angličtiny na denní bázi
    • HPP na dobu určitou s dlouhodobou perspektivou a nástupem dle Vašich možností
    • Mzdu dle Vašich zkušeností
    • Sick days
    • Stravenkový paušál
    • Hezkou kancelář na Praze 6 (kousek od Ladronky)

    Požadované jazyky

    • Čeština