operátor(ka) výroby osiv - Pelhrimov, Česká republika - ZZN Pelhřimov a. s.

    ZZN Pelhřimov a. s.
    ZZN Pelhřimov a. s. Pelhrimov, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Obchodní společnost ZZN Pelhřimov a.s. hledá zaměstnance na pozici:

    OPERÁTOR(KA) VÝROBY OSIV pro obsluhu technologického zařízení výroby osiv

    Místo výkonu práce: Pacov

    práce v jednosměnném provozu

    Náplň práce:

    seřizování a obsluha technologického zařízení ve výrobě osiv
    - vedení prvotní skladové evidence

    Požadujeme:

    vyučení ve strojním, technickém nebo zemědělském oboru

    osvědčení na motorové vozíky - výhodou

    řidičský průkaz sk. B

    Nabízíme:

    pracovní příležitost v prosperující společnosti

    motivující mzdové ohodnocení

    kvalitní zázemí moderní společnosti a příjemné pracovní prostředí

    široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, zdraví, kulturu a další volnočasové aktivity, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, firemní rekreační zařízení, levné volání i pro rodinné příslušníky, slevy na životní pojištění, 13. plat, vánoční benefity)

    Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte se ozvat.

    Bližší informace na tel ,

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
    • Řidičský průkaz
    • Činnosti na technických zařízeních - obsluha manipulačního vozíku

    Požadované jazyky

    • Čeština (aktivní)

    Benefity

    • Dovolená 5 týdnů
    • Stravenky
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • 13. plat
    • Příspěvek na volný čas