Servisní Technik S §5 - Brno, Česká republika - Advantage Consulting, s.r.o.

    Advantage Consulting, s.r.o.
    Advantage Consulting, s.r.o. Brno, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 2 týdny

    Advantage Consulting, s.r.o. background
    Na plný úvazek
    Popis

    O nás

    Máte vzdělání v elektro oboru a platnou vyhlášku č.50? Máte zkušenosti s testováním, oživováním a zapojováním elektro systémů do provozu nebo se takovou práci chcete naučit? Nevadí Vám cestování po ČR a občasně po Evropě? Chcete pracovat pro významnou českou společnost? Výborně Tak mi zašlete Váš životopis a pracujte na pozici:

    SERVISNÍ TECHNIK S § KČ)

    Náplň práce:

    Sestavení řídících systémů pro následné využití
    * Testování a následná instalace kogeneračních systémů
    * Zkoušení a uvádění do provozu
    * Testování funkčnosti a řešení vzniklých chyb
    * Správa dokumentů
    * Spolupráce v týmu
    * Podpora pro zákazníky

    Co od Vás očekáváme:

    Vzdělání v elektro oboru
    * Platná vyhláška č.50 §5
    * Velmi dobrá orientace v elektro dokumentaci a v elektro schématech
    * Znalost anglického jazyka
    * Zkušenosti s testováním a oživováním elektrických zařízení
    * Řidičský průkaz sk. B
    * Ochotu cestovat
    * Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

    Co Vám můžeme nabídnout:

    Týden dovolené navíc
    * Sickdays
    * Finanční a kariérní růst
    * Notebook a mobilní telefon
    * Moderní prostředí
    * Přátelské prostředí
    * Příspěvek na stravování
    * Smlouvu na dobu neurčitou
    * Nástup dle domluvy
    * Odborné školení

    * Místo výkonu práce: Brno

    Benefity

    • Dovolená navíc
    • Sickdays
    • Finanční bonusy / prémie
    • Kariérní růst
    • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
    • Vzdělávací kurzy
    • Příspěvek na stravování
    • Přátelské prostředí