Projektový manažer ERP international - Vrdy, Česká republika - GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

    GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
    GOLDBECK Prefabeton s.r.o. Vrdy, Česká republika

    před 2 týdny

    GOLDBECK Prefabeton s.r.o. background
    Popis

    Popis pozice

    Centrála společnosti GOLDBECK sídlící v německém Bielfeldu v současné době usiluje o zavedení systému ERP - šablony Microsoft D365 v celé Evropě. Aktuálně hledáme zájemce, který by se stal součástí mezinárodního týmu oddělení Software Development anad Consulting v Německu. Při zavedení systému v závodech GOLDBECK v ČR a Polsku je kladen důraz na mezinárodní spolupráci v rámci projektového týmu a zaměření se na specifické požadavky výrobních oblastí, které je třeba při samotném zavádění systému zohlednit. Staňte se součástí nového týmu.

    Náplň práce

    Odpovědnost za různé projekty od plánování po realizaci a zavedení do praxe.
    Technické vedení členů zaváděcího týmu se zaměřením na příslušné procesy výrobních míst (včetně plánování výroby, výroby) a zajištění souvisejících cílů projektu, harmonogramů, rozpočtů a kvality.
    Vytvoření optimální pracovní atmosféry v projektu a umožnění efektivní a cílevědomé spolupráce mezi všemi členy projektu. Flexibilní pracovní doba
    Úzká spolupráce s našimi interními odborníky a zahraničními pobočkami ve spojení s předvídáním potřeb zdrojů.
    Monitoring implementace a výkonnosti projektového týmu a případná revize úkolů a cílů.
    Pravidelný reporting

    Požadavky a předpoklady

    SŠ / VŠ vzdělání v oblasti ekonomie, podnikové informatiky nebo průmyslového inženýrství nebo srovnatelné kvalifikace
    Odborné zkušenosti s implementací a řízením projektů ERP.
    Znalost vyhodnocování rizik projektu a zavádění vhodných protiopatření spolu se schopností snadno koordinovat více projektů současně.
    Zkušenosti s prací s vedoucími pracovníky, vedoucími oddělení a dalšími zúčastněnými stranami v různých zemích a kulturách.
    Zkušenosti s implementací nebo migrací systémů ERP, ideálně na bázi Microsoft Dynamics 365 Finance and Operations.
    Způsob práce orientovaný na řešení, asertivita a empatie.
    Velmi dobrá znalost angličtiny / češtiny / polštiny a zájem o cestování.

    Nabízíme

    Práce na hlavní pracovní poměr
    Mzdové ohodnocení dle dosavadních zkušeností
    Profesní růst
    25 dní dovolené
    Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

    Benefity

    • Bonusy a prémie
    • Závodní stravování
    • Dovolená 5 týdnů