quality control analyst iii - Kuřim, Česká republika - TE Connectivity

    TE Connectivity
    TE Connectivity Kuřim, Česká republika

    Nalezeno v: beBee S2 CZ - před 1 týdnem

    Default job background

    TE Connectivity je světový lídr v oblasti senzorů a řešení konektivity pro širokou škálu průmyslových odvětví. Rozšiřujeme naše řady v našem moderním závodě v Kuřimi.

    Aktuálně hledáme nového člena týmu, který převezme digitalizační aktivity v místním oddělení kvality. Chcete se přidat k podpůrnému týmu v mezinárodní a inovativní společnosti? Máte alespoň základní znalosti v IT a rádi byste kariérně rostli na nové zajímavé pozici? Pak se s Vámi rádi potkáme

    Náplň práce:

    • Péče o digitalizaci na našem oddělení kvality
    • Udržovat a rozvíjet digitální nástroje v souladu s interním a externím systémem managementu kvality
    • Vyvíjení, používání a nastavování digitálních nástrojů ke zlepšení výrobních procesů a k řešení interních problémů spojených s digitálními nástroji (např. aplikace dSPC, dQIP, Thingworks atd.)
    • Používání firemních nástrojů pro sledování a zlepšování digitálních aplikací
    • Budete klíčový kontakt v závodě pro testování, zlepšování a vývoj digitálních aplikací

    Ideální zkušenosti a znalosti pro tuto pozici:

    • Vysokoškolské vzdělání
    • Minimálně základní IT znalosti o tom, jak funguje testování a vývoj softwaru
    • První zkušenost s digitalizací by byla výhodou
    • Dobré komunikační schopnosti
    • Dobrá týmová práce a schopnost pracovat samostatně
    • Výhodou je znalost SAP, Tableau nebo Power BI
    • Plynulá komunikace v češtině a angličtině

    V TE se můžete těšit na tyto benefity:

    • podrobný onboarding plan a zaškolení od Vašich kolegů
    • zajímavé příležitosti kariérního vývoje - i mezinárodně a do vyšších pozic
    • GIP – do výplaty za prosinec přidáme bonus až do výše 5% roční mzdy,
    • příspěvek na dojíždění a to i pokud bydlíte za rohem - čím dále bydlíte, tím více vám přispějeme, až 2500 Kč,
    • štědrý příspěvek na penzijní připojištění,
    • oběd za pár korun a pestrý výběr z jídel v naší jídelně,
    • pružná pracovní doba a možnost práce z domova,
    • 5 týdnů dovolené a další volné dny navíc, např. při svatbě, narození dítěte, stěhování,
    • výhodně: wellness, bankovní služby, mobilní operátor, nákup auta – vyjednali jsme slevy pro naše zaměstnance u služeb, které každému přijdou vhod.