obsluha cnc - Olomouc, Česká republika - OK DESIGN, s.r.o.

    OK DESIGN, s.r.o.
    OK DESIGN, s.r.o. Olomouc, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    O nás:

    Jsme výrobci produktů pro průmysl a výrobci reklamy se sídlem v Olomouci, s více jak 30-letou tradicí, silným zázemím a pevným postavením na trhu. Pro naši výrobu hledáme obsluhu CNC routeru – 2D formátovacího stroje

    Pracovní náplň

    Výroba polotovarů na základě zakázkového listu:

    – softwarová příprava zakázky, příprava nástrojů, vlastní řezání a gravírování materiálů, formátování deskových plastových materiálů

    "Čistá" výroba – pracujeme většinou s plastovými nebo sendvičovými deskovými materiály

    Údržba stroje, vedení záznamů o údržbě, úklid pracoviště

    Zakázková i opakovaná výroba

    Požadujeme:

    ÚSO vzdělání technického směru

    Znalost práce na PC podmínkou

    Čtení technických výkresů podmínkou

    Práce s měřidly

    Pečlivost, preciznost, ochota

    Vhodné pro absolventy

    Nabízíme:

    Zaškolení, podporu

    Dvousměnný provoz (každý třetí týden odpolední směna), osmihodinový, víkendy volné

    5 týdnů dovolené (po 3 letech trvání pracovního poměru)

    Stravování ve firmě, výběr ze 3 jídel, příspěvek na obědy

    Příspěvek na penzijní připojištění (po 3 letech trvání pracovního poměru)

    Menší, přátelský kolektiv

    Firemní akce (grilování, bowling, vánoční večírky)

    Pitný režim, výborná káva

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
    • Práce s PC - obsluha CNC strojů

    Benefity

    • Závodní stravování
    • Dovolená navíc
    • Firemní akce
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Pitný režim