Kamerový dohled nad prodejnou - Nachod, Česká republika - LPS GUARD s.r.o.

    LPS GUARD s.r.o.
    LPS GUARD s.r.o. Nachod, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 1 týdnem

    Default job background
    Popis

    Informace
    Do svého přátelského pracovního týmu hledáme kolegy, kteří nám pomohou zajistit ostrahu supermarketu a hypermarketu v Náchodě.

    Náplň práce:

    - Ochrana a ostraha majetku klienta
    - Pochůzková činnost
    - Práce s kamerovým systémem
    - Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
    - Eliminace nepoctivých zákazníků
    - Jednoduchá administrativa
    - Komunikace s policií

    Pracovní pozice je vhodná pro cizince hovořící česky, studenty i aktivní důchodce, kteří chtějí pracovat v přátelském kolektivu.

    Veškeré další podrobnosti a Vaše dotazy probereme na případné osobní schůzce.
    Co od vás očekáváme
    - Plnoletost
    - Trestní bezúhonnost
    - Chuť pracovat
    - Čistý TR
    - Certifikát strážného výhodou, nikoliv podmínkou
    Co vám nabízíme
    - Dlouhodobá spolupráce - stabilní zaměstnání na DPP, popř. HPP
    - Plánování směn
    - Zálohy
    - Odměny, bonusy
    - Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace