Stavbyvedoucí - Čestlice - Prague, Česká republika - PŘEDVÝBĚR s.r.o.

    PŘEDVÝBĚR s.r.o.
    PŘEDVÝBĚR s.r.o. Prague, Česká republika

    před 2 týdny

    PŘEDVÝBĚR s.r.o. background
    Popis

    Stavbyvedoucí - Čestlice

    Pro našeho klienta, přední českou stavební společnost, která působí českém trhu od roku 1991, hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavbyvedoucího/Stavebního mistra.

    Náplň práce:

    • Koordinace a vedení stavby v Praze – Březiněves, případně, Praha a okolí
    • Spolupráce s dobře fungujícím týmem na technickém řešení staveb
    • Zajišťování a dodržování technických norem a technologických postupů
    • Zadávání a kontrola provedených prací stavebních dělníků
    • Dohled nad kvalitou a harmonogramem prací
    • Zodpovědnost za dodržení stanovených termínů a BOZP
    • Kontrola objednávek a dodávek
    • Kontrola projektové dokumentace
    • Komunikace v rámci týmu i s klientem

    Požadujeme:

    • Minimálně Svzdělání ve stavebním oboru
    • Praxe na pozici stavebního mistra nebo stavbyvedoucího (podmínkou)
    • Znalost technologických postupů a čtení projektové dokumentace
    • Znalost práce na PC
    • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
    • Schopnost vést tým zaměstnanců
    • Komunikativnost a seriózní jednání
    • Samostatnost, spolehlivost a flexibilita

    Nabízíme:

    • Práci na hlavní pracovní poměr i spolupráci na ŽL
    • Dobré platové ohodnocení, včetně bonusů
    • Přátelský kolektiv v prostředí středně velké stavební společnosti
    • Služební mobilní telefon
    • Služební automobil (i pro soukromé účely)
    • Stravenky, Multisport kartu
    • Firemní akce, pracovní oděv
    • Místo výkonu práce Praha - Březiněves
    • Sídlo společnosti – Praha - Čestlice

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

    PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

    Benefity

    • Bonusy a prémie
    • Auto i k soukromým účelům
    • Mobilní telefon
    • Stravenky
    • Příspěvek na volný čas