Nástrojař | Liberec - Grafton Recruitment s.r.o.

    Grafton Recruitment s.r.o.
    Grafton Recruitment s.r.o. Liberec, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 2 týdny

    Grafton Recruitment s.r.o. background
    Na plný úvazek

    Hledáme zkušeného a zručného NÁSTROJAŘE, který se připojí k našemu týmu Máte vzdělání techncikého směru a orientuje se v technické dokumentaci?

    Pokud ano, tak se těším na Váš životopis

    Náplň práce:

    • zodpovědnost za technický stav nástrojů, jejich údržbu a případnou opravu
    • preventivní a prediktivní údržby strojů dle TPM manuálu
    • zodpovědnost za přidělené hmotné zdroje, technický stav nářadí, nástrojů a jejich dostupnost
    • drobné opravy frézováním, soustružením, navařováním
    • spolupráce s technikem BOZP a PO
    • obsluha VZV, jeřábu, soustruhu, frézy
    • dodržování standardů 6S a udržování pracoviště v čistotě

    POŽADAVKY:

    • SOU nebo SŠ vzdělání technického směru
    • praxe na obdobné pozici
    • znalost konstrukce strojů
    • znalost technické dokumentace
    • ochota pracovat na směny

    BENEFITY:NABÍZÍME:

    • plnohodnotné zaškolení
    • motivující pracovní a finanční podmínky
    • měsíční příplatky 1000 Kč
    • dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní společnosti
    • práci v přátelském kolektivu
    • stravenky
    • 5 týdnů dovolené
    • roční bonusy
    • věrnostní bonusy