Obchodní zástupce - Zábřeh, Česká republika - HONTER Company s.r.o.

    HONTER Company s.r.o.
    HONTER Company s.r.o. Zábřeh, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Naše dynamická a stále se rozvíjející společnost v oblasti výroby a zpracování polyuretanových izolačních systému hledá do svého týmu nové kolegy na pozici obchodního zástupce/odborný konzultant se specializací na stavební obor pro celou Českou Republiku. Práce na živnostenský list.

    Co Vás čeká:

    • Prezentace a prodej našich produktů
    • Styk se zákazníky a jejich vyhledávání

    Co od Vás očekáváme:

    • Praktické znalosti ze stavebnictví
    • Přirozenou schopnost komunikovat se zákazníky
    • Prezentační a organizační dovednosti
    • Chuť pracovat na svém osobním rozvoji
    • Samostatnost a cílevědomost
    • Znalost práce na PC - Microsoft Office
    • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
    • Bezúhonnost
    • Obchodní praxe minimálně 3 roky

    Co nabízíme:

    • Zajímavou individuální práci
    • Flexibilní pracovní dobu
    • Motivační platové ohodnocení vč. bonusů
    • Procentuální ohodnocení ze zakázek
    • Kompletní zaškolení a trénink potřebných znalostí a dovedností
    • Mobilní telefon, notebook

    Benefity: dle přání zaměstnance a dohody se zamestnavatelem

    Pokud Vás tato pozice zaujala, budeme rádi, pokud nám odpovíte a zašlete nám svůj životopis na

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
    • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

    Benefity

    • Pružná pracovní doba
    • Provize z prodeje
    • Bonusy a prémie
    • Mobilní telefon
    • Notebook