Nabídky práce
Prague

    Vedoucí technického týmu v projektech klimatizace - Praha, Česká republika - Talentor Czech Republic

    Talentor Czech Republic
    Talentor Czech Republic Praha, Česká republika

    Nalezeno v: beBee S2 CZ - před 1 týdnem

    Default job background
    Pro našeho klienta hledáme schopného Vedoucího technického týmu s manažerskými dovednostmi. Pokud máte zkušenosti v oblasti klimatizace, rádi bychom vás pozvali k zvážení této jedinečné příležitosti. Čtěte dále pro více informací o této zajímavé roli a možnostech, které nabízí.Pro našeho klienta hledáme schopného Vedoucího technického týmu s manažerskými dovednostmi. Pokud máte zkušenosti v oblasti klimatizace, rádi bychom vás pozvali k zvážení této jedinečné příležitosti. Čtěte dále pro více informací o této zajímavé roli a možnostech, které nabízí.

    Popis Pracovní Pozice

    • Vedení týmu odborníků na klimatizační systémy, zajištění jejich efektivní spolupráce a koordinace činnosti pro dosažení optimálních výsledků.

    • Zodpovědnost za specifikaci detailů zakázky a analýza technických aspektů projektů v oblasti klimatizací.

    • Budete klíčovým spojovatelem mezi jednotlivými týmy a dodavateli. Koordinace toku informací a zabezpečení bezproblémového průběhu projektů.

    • Zajištění vysoké kvality práce týmu v souladu s definovanými standardy.

    • V případě potřeby úprava a aktualizace technické dokumentace – dle potřeb projektu / zákazníka.

    • Práce zejména se systémy Catia, SmarTeam.

    Požadujeme

    • VŠ technického směru

    • Zkušenosti v oblasti klimatizací, topení, chlazení, ventilace.

    • Znalost návrhů klimatizačních systémů.

    • Manažerské schopnosti (vedení týmu).

    • Komunikativnost a odolnost vůči stresu.

    • Komunikativní znalost anglického jazyka (alespoň B2) – pravidelná komunikace.

    Nabízíme

    • Pracovní doba 7,5h denně s pevným jádrem od 9 do 14 hodin.

    • Příspěvek na Multisport kartu a penzijní připojištění.

    • Příspěvek na stravování.

    • Jazykové vzdělávání (v rámci pracovní doby).

    • Možnost home office dle dohody.

    • Příležitost pracovat na více projektech najednou.

    • Motivující prostředí s různorodými projekty v oblasti strojírenství.

    • Osobní i profesní rozvoj v dynamickém týmu.