řidič/mechanik nákladního pneuservisu-ostrava - Frýdek-Místek, Česká republika - CARLING, spol. s. r. o.

    CARLING, spol. s. r. o.
    CARLING, spol. s. r. o. Frýdek-Místek, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Baví Vás manuální práce?

    Chcete si v rámci pracovní náplně i zaposilovat a udržet fyzickou kondici?

    Řídíte se heslem: "Za dobrou práci, dobrá výplata"?

    A co práce v tandemu s prima parťákem?

    Právě hledáme šikovného kolegu do našeho pneuservisu pro pobočku Ostrava, kombinovanou s pozicí rozvozového řidiče dodávkového vozidla.

    Náplň práce

    • rozvoz nákladních pneumatik dodávkovým vozidlem k zákazníkům
    • montování pneumatik nákladních vozidel v dobře vybaveném stacionárním pneuservisu
    • v případě potřeby budete obsluhovat i mobilní pneuservis, tedy řídit dodávku s vybavením a přezouvat vozidlo klienta přímo v terénu
    • "Ve dvou se to lépe táhne", proto i Vaše práce bude probíhat v tandemu ve spolupráci s kolegou.

    Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

    • dobrá fyzická kondice
    • chuť poctivě pracovat, spolehlivost a manuální zručnost - tohle všechno vám pomůže zvládat každodenní úkoly
    • dobrou fyzickou kondici a zdatnost, díky které hravě zvládnete denní rutinu
    • časovou flexibilitu – obor pneuservisu je sezonně podmíněný, proto je potřeba na jaře a na podzim počítat s větším pracovním vytížením
    • řidičský průkaz sk. B
    • uživatelskou znalost práce na PC – je potřeba občas něco zadávat do interního systému
    • praxe v pneuservise není nutná, rádi Vás vše naučíme

    Nabízíme

    • motivační mzdové ohodnocení s možností bonusů na základě množství vykonané práce
    • příjemné a přátelské pracovní prostředí
    • práci, jejíž výsledky skutečně uvidíte
    • stravenkový paušál
    • práce je vhodná i pro šikovné a zručné absolventy

    Obor

    • Doprava, logistika a zásobování
    • Řemeslné a manuální práce
    • Auto - moto

    Profese

    • Řidič
    • Dělník
    • Pracovník pneuservisu

    Místo pracoviště

    Místecká 872, Paskov

    Požadované vzdělání

    Vzdělání není podstatné

    Typ úvazku

    Práce na plný úvazek

    Délka trvání pracovního poměru

    Na dobu neurčitou

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
    • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

    Benefity

    • Vzdělávací kurzy a školení
    • Výrobky a služby se slevou
    • Firemní akce
    • Sick days
    • Bonusy a prémie
    • Stravenkový paušál
    • Příspěvek na volný čas
    • Příspěvek na penzijní připojištění