pracovník údržby – elektro - Česká Třebová, Česká republika - IMS - Drašnar s. r. o.

    IMS - Drašnar s. r. o.
    IMS - Drašnar s. r. o. Česká Třebová, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • provádění pravidelných kontrol strojového parku dle plánu údržby strojů
    • vedení příslušné dokumentace o pravidelných kontrolách a opravách strojového parku
    • vedení příslušné průvodní a provozní dokumentace strojů
    • provádění základní údržbářské činnosti dle potřeb firmy
    • opravy a údržba na elektroinstalaci a na strojích a zařízeních
    • provádění úprav dle čtvrtletních kontrol BOZP a PO

    POŽADUJEME:

    • SOU elektro
    • platná vyhláška 50/1978 Sb. (NV 194/2022 Sb.)
    • základní znalost práce s PC
    • pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost

    NABÍZÍME:

    • práce v jednosměnném provozu
    • příspěvek na dopravu
    • stravenky
    • 5 dnů placeného volna (nad rámec řádné dovolené)
    • výhodný tel. tarif i pro rodinné příslušníky
    • příspěvek na životní pojištění
    • zvláštní prémie

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
    • Práce s PC
    • Činnosti dle nařízení vlády 194/2022 Sb. (dříve vyhláška 50/1978 Sb.)

    Benefity

    • Dovolená navíc - 5 dnů placeného volna (nad rámec řádné dovolené)
    • Příspěvek na dopravu
    • Stravenky
    • Příspěvek na soukromé životní pojištění