Strážný/Velitel směny Praha Zdiby, HPP/DPP, flexibilní úvazek, stravné, ošatné - Mělník, Česká republika - G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

    G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
    G4S Secure Solutions (CZ), a.s. Mělník, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 1 týdnem

    Default job background
    Popis

    Informace
    Pro pracoviště ve ZDIBECH - velkoobchodní sklad, hledáme VELITELE SMĚNY.
    Vhodné také pro osoby se zdravotním omezením a nebo invalidním důchodem.

    Co Vás čeká:

    - řízení podřízených pracovníků na směně
    - kontrola příchodů a odchodů návštěv
    - kontrola EZS, EPS, CCTV
    - vedení objektové dokumentace i v PC
    - ochrana a střežení objektu a zařízení zákazníka

    Pracovní doba:

    - Pondělí - Neděle
    - 6:00 - 18:00, 18:00 - 6:00
    Co od vás očekáváme
    - komunikativnost, profesionální vystupování
    - flexibilita, spolehlivost, fyzická i psychická odolnost
    - trestní bezúhonnost
    - profesní kvalifikace E Strážný výhodou (možnost získat zdarma přes G4S)
    Co vám nabízíme
    - stabilitu nadnárodní společnosti
    - odpovídající mzdové ohodnocení/ stravenky
    - pravidelná výplata mzdy vždy nejpozději do 15.v měsíci
    - příspěvek na reprezentaci
    - profesní kvalifikace strážného - hrazena zaměstnavatelem
    - VIP sleva na produkty Datart, Alza
    - sleva na divadelní představení
    - výhodný tarif O2 Family i pro rodinné příslušníky