Statik železobetonových konstrukcí - Vrdy, Česká republika - GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

    GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
    GOLDBECK Prefabeton s.r.o. Vrdy, Česká republika

    před 2 týdny

    GOLDBECK Prefabeton s.r.o. background
    Popis

    Náplň práce

    Tvorba statických návrhů konstrukcí ve všech stupních projektové dokumentace
    Kontrola projektové a výrobní dokumentace, dohled na správnost konstrukce ze statického hlediska
    Ovládání grafického softwaru (Auto CAD, výhodou znalost REVIT, TEKLA)
    Statická podpora pro ostatní oddělení v rámci projekce
    Komunikace se zákazníky, projektanty, statiky
    Práce s termínovým plánem

    Požadavky a předpoklady

    VŠ stavebního směru se zaměřením na statiku
    Ovládání statického softwaru (výhodou znalost SCIA, není podmínkou)
    Samostatnost, důslednost, komunikativnost
    Chuť a ochota učit se novým věcem
    Vhodné i pro absolventy

    Nabízíme

    Flexibilní pracovní doba (po zaučení možnost práce v částečném režimu práce z domova nebo v externí kanceláři)
    Mzdové ohodnocení Kč (základní mzda, osobní ohodnocení)
    Půlroční firemní bonus – ročně Kč
    Odměny k životním a pracovním výročím
    Dotované stravování
    25 dní dovolené
    Práce na hlavní pracovní poměr
    Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu GOLDBECK
    Profesní růst

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

    Benefity

    • Závodní stravování
    • Dovolená navíc
    • Vzdělávací kurzy a školení