Obchodní zástupce - Prague, Česká republika - PŘEDVÝBĚR s.r.o.

    PŘEDVÝBĚR s.r.o.
    PŘEDVÝBĚR s.r.o. Prague, Česká republika

    před 2 týdny

    PŘEDVÝBĚR s.r.o. background
    Popis

    Obchodní zástupce / distributor

    Pro našeho klienta, oficiálního dovozce originálních olejů, maziv, autochemie a autokosmetiky Gulf, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce.

    Gulf Oil je legendární a ikonická olejářská firma a značka s bohatou historií a dlouhou řadou úspěchů v motorsportu. Má v portfoliu širokou nabídku olejů a maziv pro osobní a nákladní vozidla, motocykly, stavební a zemědělskou techniku a průmyslové aplikace. Významnou měrou se podílela na rozvoji automobilismu, nyní rozšiřuje své aktivity po celé Evropě, včetně České republiky a Slovenska.

    Náplň práce:

    • Akvizice nových obchodních příležitostí, oslovování firem
    • Pravidelná komunikace se zákazníky
    • Samostatné plánování obchodních cest a domlouvání schůzek
    • Vedení obchodních jednání a jejich reporting
    • Zpracovávání cenových a obchodních nabídek
    • Správa databáze zákazníků
    • Poskytování prodejní a technické podpory novým i stávajícím obchodním partnerům
    • Zodpovědnost za realizovaný obrat a marži ve svěřeném regionu
    • Spolupráce s vedením společnosti na implementaci obchodní a marketingové strategie na trhu a pro podporu prodeje
    • Přímá spolupráce a odpovědnost majiteli firmy

    Požadujeme:

    • Prodejní dovednosti a zkušenosti z praxe alespoň 1 rok
    • Znalost trhu, zkušenosti s prodejem olejů a maziv a jejich technické aplikace
    • Min. Svzdělání – ukončeno maturitou (nejlépe obchodního či technického směru)
    • Základní znalost anglického jazyka
    • Schopnost navazovat obchodní vztahy a otevírat nové obchodní příležitosti
    • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
    • Samostatnost, proaktivita, asertivita, reprezentativní vzhled a vystupování
    • Pokročilá znalost balíčku MS Office
    • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

    Nabízíme:

    • Zajímavou práci v atraktivním obchodním prostředí s velkým potenciálem
    • Profesionální zázemí a dynamicky se rozvíjející kolektiv
    • Práci na IČO
    • Velká míra flexibility – pracovní čas si organizujete sami
    • Atraktivní finanční ohodnocení závislé na prodejních výsledcích - bez horního limitu
    • Kvalitní a řádné zaškolení
    • Možnost profesního růstu
    • Nástup ihned či dohodou
    • Místo výkonu práce: Kombinace práce v terénu / Home office / svěřený region

    Regiony:

    • Praha a Střední Čechy
    • Severní a Východní Čechy
    • Západní a Jižní Čechy
    • Severní Morava

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

    PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

    Benefity

    • Mobilní telefon
    • Notebook
    • Pružná pracovní doba