Pracovník pro výzkum a vývoj RTG technologií - Dolní Břežany, Česká republika - PŘEDVÝBĚR s.r.o.

    PŘEDVÝBĚR s.r.o.
    PŘEDVÝBĚR s.r.o. Dolní Břežany, Česká republika

    před 2 týdny

    PŘEDVÝBĚR s.r.o. background
    Popis

    Pracovník pro výzkum a vývoj RTG technologií

    Pro našeho klienta, společnost, která vyniká v oblasti obecné rentgenové difrakce, hledáme vhodné kandidáty na pozici Pracovník pro výzkum a vývoj RTG technologií

    Co Vás čeká:

    • Účast na výzkumných projektech v oblasti vývoje rentgenových zobrazovacích kamer
    • Výzkum jiných rentgenových technologií v utajeném režimu
    • Služební cesty do japonské pobočky
    • Možnost zapojení do všech R&D projektů
    • Experimentální ověřování kvality vyvíjeních kamer
    • Možnost zapojení do technologicky – výrobních procesů
    • Možnost vést tým

    Očekáváme:

    • Vvzdělání se zaměřením na optiku / jemnou mechaniku / fyziku
    • Praktické znalosti v elektronice vítány
    • Znalost práce na PC
    • Ochotu učit se novým věcem a neustále se rozvíjet
    • Schopnost pracovat samostatně
    • Dobrá znalost AJ
    • Praxe vítána, ale pozice je vhodná i pro absolventy

    Nabízíme:

    • Solidního zaměstnavatele, který si váží svých zaměstnanců
    • Zajímavou pracovní náplň
    • Placené volno v případě rodinných událostí, lékařských vyšetření atd.
    • Zajímavé mzdové ohodnocení
    • Forma spolupráce HPP
    • 25 dní dovolené
    • 3 Sick days
    • Flexibilní pracovní doba
    • Stravenky
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Notebook, telefon
    • Místo výkonu práce: Praha – Dolní Břežany

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

    Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely

    PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

    Benefity

    • Mobilní telefon
    • Notebook
    • Příspěvek na soukromé životní pojištění
    • Pružná pracovní doba
    • Stravenky
    • Dovolená navíc
    • Sick days