Nabídky práce
Ostrava

    Kalkulant ve strojírenství - Ostrava, Česká republika - Koma Industry s.r.o.

    Koma Industry s.r.o.
    Koma Industry s.r.o. Ostrava, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 15 hodinami

    Default job background
    Na plný úvazek
    Popis

    Kdo jsme

    Firma KOMA-Industry, s.r.o. poskytuje svým zákazníkům velmi komplexní služby ve strojírenství a to od vývoje řešení až po následnou realizaci a implementaci našeho řešení ve výrobním provozu zákazníka. Naše realizované projekty jsou zaměřeny na návrh, výrobu a zprovoznění vlastních řešení, dále pak na poskytování velmi specifických služeb v oblasti různých generálních oprav strojů a technologických zařízení až po poskytování záručního a pozáručního servisu. Tyto činnosti vhodně doplňuje poskytování velmi sofistikovaných služeb v oblasti strojní výroby náhradních dílů až po celé strojní celky, stroje a zařízení dle zákazníkovy dokumentace.

    Co vás čeká

    • Zpracování poptávek, vypracování cenových kalkulací, cenových nabídek.
    • Analýza a vyhodnocování cenových nabídek.
    • Zpracování objednávek, příprava podkladů pro smlouvy.
    • Komunikace s klienty, telefonicky, písemně.
    • Spolupráce s kolegy napříč celou firmou.
    • Zodpovědná práce s vysokou mírou samostatnosti a důvěry.

    Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

    • Středoškolské, vysokoškolské vzdělání technického směru, nejlépe se zaměřením na strojírenství
    • Znalost z oblasti svařovaných, obráběných ocelových konstrukcí výhodou.
    • Velmi dobrá orientace ve výkresové dokumentaci.
    • Schopnost pracovat v týmovém kolektivu.
    • Příjemné vystupování, otevřená komunikace, odpovědnost, dochvilnost, asertivita, schopnost účastnit se technických jednání a porad.
    • Anglický nebo německý jazyk na komunikační úrovni, minimálně v rozsahu schopnosti emailové komunikace a porozumění cizojazyčných zadání, poptávek.
    • Uživatelská znalost práce v informačních systémech (přímo Helios výhodou).
    • Znalost jednotlivých nástrojů Microsoft Office.

    Co vám můžeme nabídnout

    • Práci v jedné z významných strojírenských firem v ČR.
    • Účast na velmi zajímavých projektech.
    • Spolupráce s firmami a jejich pracovníky, kteří jsou špičkou ve svém oboru.
    • Zaškolení a podporu ze strany zkušenějších kolegů a administrativního oddělení.
    • Zajímavé platové ohodnocení (dle zkušeností a vzájemné dohody).
    • Zajímavý prémiový systém (měsíční prémie dle osobního přístupu k práci a svěřeným úkolům).
    • Dotovaný systém výuky jazyků.
    • Pravidelná školení vedoucí k rozvoji osobních schopností.
    • Místo výkonu práce v Ostravě - Vítkovicích.

    Benefity

    • Služební telefon
    • Stravenky/příspěvek na stravování
    • Dovolená 5 týdnů
    • Vzdělávací kurzy, školení
    • Firemní akce