Supervizor Výroby - Pardubice, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Právě hledám nového kolegu/gyni na pozici Supervizora výroby. Nevadí Vám práce na směny? Dejte mi o sobě vědět a pošlete mi životopis

    Popis pozice

    • vedení 40 pracovníků v3 směnném provozu
    • organizace práce ve svěřeném výrobním úseku
    • zodpovědnost za plnění výrobního plánu vpožadované kvalitě a čase
    • zodpovědnost za dodržování pracovních a technologických postupů, zajištění bezpečnosti práce
    • komunikace a vedení operátorů, spolupráce svedoucím výroby
    • řešení provozních problémů a motivace operátorů
    • odměňování pracovníků, řešení personálních otázek

    Požadavky

    • zkušenosti z obdobné pozice ve výrobní společnosti
    • proaktivní přístup
    • ochota pracovat v 3 směnném pracovní provozu

    Nabízíme

    • 5 týdnů dovolené
    • odměny ke mzdě
    • práci ve stabilním týmu
    • kompletní zaškolení
    • dotované stravování
    • příspěvek na Multisport kartu
    • příspěvek na penzijko
    • odborné kurzy a školení
    • a další benefity...

    Nástup možný ihned, uvedená mzda je k jednání dle zkušeností uchazeče.

    Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

    Požadované jazyky

    • Čeština