Vedoucí operátor drtící nebo peletovací linky - Chomutov, Česká republika - CELIO a.s.

    CELIO a.s.
    CELIO a.s. Chomutov, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Společnost s 25letou tradicí, která se zabývá centrální likvidací odpadu - společnost Celio, a.s. hledá vhodné kandidáty na pozici vedoucí operátor linky.

    Co vás čeká:

    • dvanáctihodinový denní provoz od 6-18 hod, krátký, dlouhý týden
    • řízení provozu a obsluhy drtící nebo peletovací linky
    • manipulace s nakladačem (dávkování linky materiálem + nakládka kamionů) nebo vysokozdvižným vozíkem
    • výroba alternativních paliv, dle předložené receptury
    • údržba a seřízení technologie

    Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

    • řidičský průkaz sk. B (strojnický průkaz výhodou – v případě potřeby zajistíme)
    • minimální vzdělání – výuční list
    • nutnost vlastní dopravy

    Výhodou bude, pokud budete umět

    • zkušenosti s obsluhou kolového nakladače, vysokozdvižného vozíku popřípadě strojnický průkaz

    Nabízíme:

    • měsíční mzda Kč
    • 5 týdnů dovolené
    • stravenkový paušál
    • příspěvek na penzijní připojištění
    • firemní akce

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
    • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

    Benefity

    • Firemní akce
    • Dovolená 5 týdnů
    • Příspěvek na penzijní připojištění - 500 Kč/měsíc
    • Stravenkový paušál - 90 Kč/odpracovaná směna