Skladník - Popůvky, Česká republika - JAPO-transport s.r.o.

    JAPO-transport s.r.o.
    JAPO-transport s.r.o. Popůvky, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    JAPO - transport s.r.o.

    je česká přepravní společnost se specializací na mezinárodní kamionovou dopravu, která nabízí své služby již od roku 1991 a stále je úspěšně rozšiřuje a zkvalitňuje. Kromě dopravy zajišťuje také řadu dalších služeb pro zákazníky a dopravce.

    Do svého týmu hledáme šikovného muže/ženu na pozici skladník

    Požadavky

    • časová flexibilita
    • pečlivost, zodpovědnost
    • manuální zručnost
    • pozitivní člověk

    Nabídka

    • nástupní plat 25 – 29tis.
    • zázemí stabilní české společnosti
    • zaměstnanecké benefity
    • slušné jednání

    Pracovní náplň

    • přejímání zboží a kontrola dokumentů, které zboží doprovázejí
    • ukládání, skladování a vydávání zboží
    • aktualizace údajů o zásobách, inventury

    Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné lince