Koordinátor úklidu - Brno, Česká republika - Teamium, s.r.o.

    Teamium, s.r.o.
    Default job background
    Zkrácený
    Popis

    Informace
    Jsme Teamium, sociální podnik, ve kterém si zakládáme na férovém přístupu a dáváme šanci lidem se zdravotním znevýhodněním. Věříme v potenciál každého jednotlivce, táhneme za jeden provaz. Je pro nás důležité, aby se u nás naši zaměstnanci cítili dobře a snažíme se pro ně najít takové uplatnění, které jim bude po všech stránkách vyhovovat. Nyní do našeho týmu hledáme kolegu či kolegyni na pozici Koordinátor úklidu.

    Co budete dělat?

    - koordinace týmu pracovníků úklidu
    - nacenění a organizace úklidů domácnosti
    - nacenění a organizace firemních úklidů
    - realizace nových zakázek
    - komunikace s dodavateli
    - pomoc při hledání nových obchodních příležitostí
    Co od vás očekáváme
    Jaké znalosti a dovednosti od Vás potřebujeme?

    - samostatnost a pečlivost
    - organizační schopnosti
    - komunikační schopnosti a dobrý projev
    - pečlivost, spolehlivost, pozitivní přístup
    - sociální cítění a porozumění k druhým lidem
    - smysl pro čistotu a pořádek
    - zkušenost s úklidy nebo vedení týmu
    Co vám nabízíme
    Co nabízíme?

    - smlouvu na hlavní pracovní poměr na jeden rok s možností prodloužení
    - práce na zkrácený úvazek
    - stravné v hodnotě 90 Kč za každou odpracovanou směnu
    - masáže na pracovišti zdarma, pedikúra a manikúra na pracovišti za zvýhodněnou cenu
    - individuální přístup, přátelská atmosféra
    - slevu na firemní produkty
    - příspěvek na dopravu
    - možnost konzultací s firemním právníkem a psychosociálním pracovníkem
    - mzda Kč/hod

    Tato pozice je vhodná také pro osoby v invalidním důchodu.