OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - Příbram, Česká republika - RAVAK a.s.

    RAVAK a.s.
    RAVAK a.s. Příbram, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Baví Tě cestovat, máš obchodního ducha a rád komunikuješ s lidmi? Hledáme do našeho týmu přesně takového kandidáta.

    Náplň práce:

    • komplexní péče o stávající klienty v přiděleném regionu (severní Čechy)
    • tvorba a realizace strategie pro jednotlivé partnery, marketingové aktivity, školení, technická podpora
    • akvizice nových zákazníků
    • reporting a zpětná vazba z trhu

    Nabízíme:

    • zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci
    • zázemí stabilní firmy se silnými rozvojovými záměry
    • automobil, notebook, mobil i k soukromým účelům
    • mzdové podmínky v souladu s interními předpisy (fix + motivující pohyblivá složka dle plnění plánovaných úkolů)
    • zajímavé benefity včetně poskytování pololetních, ročních a mimořádných odměn
    • možnost kariérního růstu

    Požadujeme:

    • profesionalita, spolehlivost, zodpovědnost, loajalita
    • ÚSO/VŠ vzdělání se zaměřením na obchod
    • odborná praxe v obchodní činnosti vítána
    • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
    • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
    • výborné komunikační schopnosti
    • ochota a chuť cestovat
    • místo bydliště v přiděleném regionu výhodou
    • nástup dle dohody

    Společnost RAVAK a.s. působí ve více než 50 zemích světa a je největším výrobcem vybavení pro koupelny ve střední a východní Evropě. Značka RAVAK přináší krásné a praktické koupelny, promyšlené do posledního detailu. RAVAK dodává svým zákazníkům vany, sprchové kouty, umyvadla, ale i další chytré koupelnové doplňky. Mezi nimi praktický nábytek do každé koupelny a také vysoce kvalitní, elegantní a dostupné vodovodní baterie.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)